Скільки максимум лікарів-інтернів, відповідно до чинного законодавства, може вести один куратор?
Методичні рекомендації ведення обліку лікарських засобів та медичних виробів у закладах охорони здоров’я, затверджені наказом МОЗ від 24.06.2019 № 1428, містять у додатку 7 зразок Журналу обліку фактично отриманих і використаних лікарських засобів та медичних виробів постами (маніпуляційними кімнатами). Чи означає цей зразок, що медсестра упродовж чергування може списувати кількість використаних ампул, шприців, систем і не вказувати прізвищ та номерів медичних карт пацієнтів? Тобто чи правильно буде під час чергування списати кількість використаних препаратів або витратних матеріалів і не розписувати їх поштучно на кожного пацієнта?
Як правильно завіряти документи, які видає лікарсько-консультативна комісія? Чи обов’язково кожному члену комісії ставити свою печатку?
Чи потрібно засвідчувати документи ЛКК печаткою лікаря?
Чи повинні жінки-медики, які ще НЕ перебували на військовому обліку, звернутися до ТЦК та СП та отримати військово-обліковий документ?
Чи може працівниця піти у відпустку з вагітності та пологів пізніше, ніж на 30-му тижні?
Чи може медична сестра працювати за сумісництвом на посаді головної медичної сестри на 0,5 ставки, а на посаді сімейної медичної сестри на повну ставку? Тобто чи можна працювати на посаді головної медичної сестри за сумісництвом?
Як є способи оформлення роботи лікарів поліклініки у стаціонарі?
У керівника КНП спливає термін контракту. Як його продовжити? Адже конкурси, на підставі яких власники укладають контракти, не проводитимуть, доки триває воєнний стан
Медсестра з медичною освітою не працювала за фахом більше ніж п’ять років. Чи можна під час воєнного стану прийняти її на роботу в ЗОЗ? Яких умов дотримати?
Яку роль відіграє Рада медичних сестер у закладі охорони здоров’я? Які її функції та склад? Чи обов’язково створювати такий орган у ЗОЗ?
Відповідно до чинних Правил внутрішнього трудового розпорядку режим роботи поліклініки з 8.00 до 16.00 год з понеділка по п’ятницю. В основ¬них працівників 5-денний робочий тиждень. Сумісники працюють щодня з 16.00 до 18.00 та в суботу. Чи змінювати за таких умов режим роботи поліклініки в Правилах внутрішнього трудового розпорядку?
Чи можна, щоб операційна медична сестра під час однієї зміни виконувала маніпуляції і в операційній і в різних перев’язувальних — «чистій» та «гнійній»?
Чи можуть жінки-медики виїжджати за кордон під час дії воєнного стану?
Чи правомірно в нічний час, вихідний чи святковий день викликати медичну сестру з дому для надання ургентної допомоги?