Визнання договору про закупівлю нікчемним

894

Запитання

Які є підстави, щоб визнати договір про закупівлю нікчемним?

Відповідь

На це запитання відповідають в експертно-правовій системі "Експертус Медзаклад":

1. Замовник уклав договір про закупівлю до/без проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі за вимогами Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі — Закон № 922).

2. Сторони уклали договір про закупівлю з порушенням вимог частини 4 статті 41 Закону № 922. А саме: умови договору про закупівлю відрізняються від змісту ТП/пропозиції за результатами електронного аукціону (у т. ч. ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі або узгодженої ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури. Виняток — випадки визначення грошового еквівалента зобов’язання в іноземній валюті та/або випадків перерахунку ціни за результатами електронного аукціону в бік зменшення ціни ТП/пропозиції учасника без зменшення обсягів закупівлі.

3. Сторони уклали договір про закупівлю в період оскарження процедури закупівлі за статтею 18 Закону № 922.

4. Сторони уклали договір з порушенням строків, передбачених частинами 5 і 6 статті 33 та частиною 7 статті 40 Закону № 922. А саме:

  • раніше ніж через 10 днів з дати оприлюднення в ЕСЗ повідомлення про намір укласти договір про закупівлю;
  • раніше ніж через 5 днів — у разі застосування переговорної процедури закупівлі в окремих випадках, що передбачає частина 7 статті 40 Закону № 922.

5. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником, що визначив замовник, не відповідає товарам, роботам чи послугам, які фактично замовник закупив.

Примітка. Підстави наведені згідно зі статтею 43 Закону № 922.

За  матеріалами "Експертус Медзаклад"

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

СОП «Тестування на вірусні гепатити B і C із використанням швидких тестів»: зразок

Зразок СОП допоможе впорядкувати процедуру і дотримати техніки безпеки під час визначення антитіл до вірусу гепатиту B та C в цільній крові, сироватці чи плазмі з метою діагностики гепатиту B та C
293