Як задокументувати курс вакцинації від COVID‑19

573
Автор
адвокат, голова Ради захисту прав лікарів, Одеса

Запитання

За яким зразком оформлювати документ про вакцинацію, який КНП має надати всім, хто пройшов курс вакцинації?

Відповідь

8 запитань про ефективність вакцин проти COVID‑19

МОЗ ще не затвердило спеціальних облікових реєстрів, які б підтверджували, що особа отримала документ про вакцинацію від COVID-19 легально. Тож використовуйте ті, які вже є, зокрема — Реєстр медичних записів, записів про направлення та рецептів в електронній системі охорони здоров’я (далі — Реєстр медичних записів). Як вести Реєстр медичних записів, визначає Порядок ведення Реєстру медичних записів, затверджений наказом МОЗ від 28.02.2020 № 587 (далі — Порядок).

Простежте, щоб медичні записи про вакцинацію (щеплення, імунізацію), які вносите в Реєстр медичних записів, містили інформацію про:

  • імунобіологічний препарат — код, назва, серія, дата закінчення строку дії, виробник медичного імунобіологічного препарату тощо
  • методику вакцинації, дозу, ділянку тіла, у яку ввели медичний імунобіологічний препарат, реакцію тощо
  • коментар — за потреби відповідно до пп. 2 п. 11 Порядку

Якщо вам потрібно встановити, отримав лікар дві чи одну дозу щеплення від COVID-19, коли це відбулось та який препарат використовували, скористайтеся даними Реєстру медичних записів.

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

СОП «Тестування на вірусні гепатити B і C із використанням швидких тестів»: зразок

Зразок СОП допоможе впорядкувати процедуру і дотримати техніки безпеки під час визначення антитіл до вірусу гепатиту B та C в цільній крові, сироватці чи плазмі з метою діагностики гепатиту B та C
269