Право отримувати допомогу на оздоровлення

288

Запитання

Робота в яких закладах дає право отримувати допомогу на оздоровлення?

Відповідь

Допомогу на оздоровлення в розмірі посадового окладу під час надання основної щорічної відпустки виплачують медичним і фармацевтичним працівникам державних та комунальних закладів (установ) (абз. 3 п. 2 Постанови № 524).

Приватні заклади охорони здоров’я теж можуть виплачувати допомогу на оздоровлення своїм працівникам. Однак для цього не слід керуватися Постановою № 524, адже працю працівників таких закладів оплачують на договірній основі, що передбачено статтею 97 Кодексу законів про працю України (КЗпП), статтями 15, 16 Закону України «Про оплату праці» від 24.03.1995 № 108/95-ВР, Законом України «Про колективні договори і угоди» від 01.07.1993 № 3356-XII та іншими нормативними актами.

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Надбавки медпрацівникам в зоні бойових дій за Постановою № 928: розмір, умови виплати

На надбавки за постановою КМУ від 25.08.2023 № 928 мають право медпрацівники ЗОЗ у зоні можливих та активних бойових дій, що фінансуються з держбюджету. З'ясуйте умови та розмір виплат
375