Як оприлюднюють результати конкурсу на керівника ЗОЗ

439

Запитання

Як оприлюднюють результати конкурсу на керівника медичного закладу та чи може конкурсна комісія не відбирати нікого, якщо кандидатури не відповідають вимогам?

Відповідь

Після того як конкурсна комісія заслухає конкурсні пропозиції та проведе співбесіди, вона голосуванням відбирає з числа учасників одну кандидатуру, яка відповідає встановленим вимогам, — переможця конкурсу на керівника медичного закладу . Потім вносить відповідне подання керівникові органу управління, що призначає переможця на посаду керівника закладу.

Рішення про призначення на посаду та укладення контракту на строк від трьох до п’яти років приймають протягом одного місяця з дня внесення конкурсною комісією відповідного подання. Зазначений строк може бути продовжено, якщо посада передбачає проведення спеціальної перевірки стосовно претендента.

Як оприлюднюють результати конкурсу на керівника ЗОЗЧитайте: "Вакцинація дітей з неврологічною патологією"

Результати конкурсу оприлюднюють на офіційному веб-сайті органу управління.

Конкурсна комісія може відхилити кандидатури всіх учасників конкурсу та надіслати пропозицію про призначення повторного конкурсу, обгрунтувавши це рішення.

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Як організувати роботу сімейного лікаря

З’ясуємо, які вимоги нині висуває законодавство до роботи лікарів первинної ланки медичної допомоги. А ще підкажемо, як підписувати декларації з пацієнтами. Детальніше про роботу сімейного лікаря — у статті
12326