Хто може мати доступ до підконтрольних речовин в медзакладі?

417

Запитання

Як визначити осіб, які мають доступ до підконтрольних речовин? Як оформити це документально?

Відповідь

Доступ у приміщення, в яких зберігають наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори, має бути лише в осіб, визначених наказом керівника закладу. Такий наказ складають з урахуванням вимог пунктів 19, 20 Ліцензійних умов та пунктів 4, 5 Порядку № 333.  

Усі особи, допущені наказом до роботи з наркотичними засобами, ознайомлюються з ним під особистий підпис.

Хто може мати доступ до підконтрольних речовин в медзакладі?Читайте: "Щоквартальна інвентаризація наркотичних засобів: правила проведення"

Заборонено допускати до роботи з наркотичними засобами, психотропними речовинами і прекурсорами осіб, які відповідно до посадових обов’язків не мають такого права та (або) на яких письмовим наказом керівника не покладено обов’язок виконувати роботи з наркотичними засобами, психотропними речовинами і прекурсорами (п. 29 Ліцензійних умов).

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Ліцензія на наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори: оновлений перелік документів

Щоб отримати ліцензію на провадження господарської діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, подайте відповідну заяву до органу ліцензування. Які документи додати до заяви та хто видає ліцензію на прекурсори, пояснюємо в статті
25873