Зберігання наркотичних (психотропних) лікарських засобів на посту

2307

Запитання

Чи можна зберігати наркотичні (психотропні) лікарські засоби на посту?

Відповідь

Можна, але за певних умов.

У відділеннях, на постах та в кабінетах лікувально-профілактичних закладів зберігати препарати наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів можна в обсязі, що не перевищує семиденної потреби в них (п. 23 Порядку придбання, перевезення, зберігання, відпуску, використання та знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у закладах охорони здоров’я, затвердженого постановою КМУ від 13.05.2013 № 333).

Зберігання наркотичних (психотропних) лікарських засобів на постуЧитайте: "Сертификация ISO 9001 в Украине: как разработать стандарт для медучреждения

На постах лікувально-профілактичних закладів (за умови цілодобової присутності медичного працівника) зберігати наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори, включені до списку № 1 таблиці IV переліку, можна у сейфах, прикріплених до підлоги або стіни (п. 84 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з культивування рослин, включених до таблиці I переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, розроблення, виробництва, виготовлення, зберігання, перевезення, придбання, реалізації (відпуску), ввезення на територію України, вивезення з території України, використання, знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, включених до зазначеного переліку, затверджених постановою КМУ від 06.04.2016 № 282).

Отже, наркотичні засоби можна зберігати на постах, якщо вони обладнані сейфами, прикріпленими до підлоги або стіни.

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Ліцензія на наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори: оновлений перелік документів

Щоб отримати ліцензію на провадження господарської діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, подайте відповідну заяву до органу ліцензування. Які документи додати до заяви та хто видає ліцензію на прекурсори, пояснюємо в статті
23808