Склад комісії, яка проводить медогляди водіїв у медзакладі

481

Запитання

Хто входить до складу комісії з проведення медичних оглядів водіїв?

Відповідь

Відповідно до абзаців першого та другого пункту 1.6 Положення № 65/80 попередній, періодичний та позачерговий медичні огляди водіїв проводить у закладі охорони здоров’я медична комісія.

До її складу входять лікарі:

  • невропатолог
  • отоларинголог
  • офтальмолог

Склад комісії не може бути довільно звужений, розширений або замінений іншими лікарями.

Лікарі повинні мати відповідний кваліфікаційний рівень, що узгоджується з єдиними кваліфікаційними вимогами та обов’язково перебувати з лікувальним закладом у трудових відносинах (посади лікарів мають бути включені до штатного розпису).

Склад комісії, яка проводить медогляди водіїв у медзакладіЧитайте: "Документи з охорони праці в медичному закладі — повний перелік"

Склад комісії затверджує головний лікар закладу охорони здоров’я відповідним наказом, зі змістом якого обов’язково мають бути ознайомлені під підпис усі члени медичної комісії. У разі вибуття лікаря зі складу комісії, а також при обранні повністю нового складу комісії такі зміни потрібно затвердити відповідним наказом головного лікаря закладу охорони здоров’я.

Висновки щодо стану здоров’я водія/кандидата у водії, зроблені кожним спеціалістом, що входить до складу медичної комісії, так само, як і результати лабораторних на функціональних обстежень, мають бути відображені у медичній карті амбулаторного хворого або в електронній медичній карті та зберігатися у закладі охорони здоров’я протягом встановленого строку.

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою