На Херсонщині розпочались масштабні військово-медичні навчання

10–11 жовтня в Херсоні пройде всеукраїнський військово-медичний курс з координації роботи державних служб та громадських рухів із спільного реагування в разі здійснення терористичних актів

До навчань долучилися обласні підрозділи МОЗ, МНС, МВС, Червоного Хреста, а також волонтерські та громадські організації Херсона та Херсонської області.

Керівник навчання: Ігор ШЕПЕЛЄВ — перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації.

Головна мета заходу — навчити усіх бажаючих основ надання першої медичної допомоги та поінформувати, як себе поводити в разі виникнення надзвичайних ситуацій.

В перший день учасники дізналися про основні принципи порятунку людини в надзвичайних ситуаціях та теоретичні відомості щодо надання першої домедичної допомоги. Кожен зміг відвідати 7 спеціально облаштованих майданчиків, де розглядалися такі теми:

  • основи вилучення людини з-під зруйнованих будівель;
  • як зупинити кровотечу;
  • принцип медичного сортування постраждалих;
  • серцево-легенева реанімація;
  • раціональна фіксація ураженої особи;
  • перша допомога при спинномозкових травмах;
  • робота з психологом.

Другий день присвячений практичним заняттям, де мешканці міста зможуть ознайомитися з робою спецслужб, які щодня стикаються з небезпечними ситуаціями пожежею, димовою завісою тощо.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51117

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3478

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
7119

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді