Київ готовий до вірусу Ебола

Віталій КЛИЧКО: «Хвороба Ебола не має специфічного лікування, на жаль. Тому Київ не відрізняється від інших міст Європи і світу — в нас нема ліків від лихоманки. Єдині ліки — це 100-відсоткова готовність міста до локалізації такого випадку»

У навчаннях взяли участь міський штаб з надзвичайних ситуацій, КМДА, міліція, лікарні швидкої медичної допомоги та іншіГоловна мета заходу — проаналізувати та попередити всі недоліки та помилки, які можуть виникнути під час надання допомоги зараженій особі.

Заступник голови КМДА Михайло РАДУЦЬКИЙ повідомив, що на сьогодні в Києві вже підготовлено 134 ліжка для госпіталізації хворих на підозру з вірусом Ебола та достатня кількість захисних протичумних костюмів для лікарів.

«Хвороба Ебола не має специфічного лікування, на жаль. Тому Київ не відрізняється від інших міст Європи і світу — в нас нема ліків від лихоманки. Єдині ліки — це 100-відсоткова готовність міста до локалізації такого випадку», — зауважив голова КМДА, мер міста Віталій КЛИЧКО.

Також під час навчань оголосили, що столичні заклади охорони здоров’я в разі потреби за добу можуть надати близько 1,5 тисяч місць для госпіталізації хворих на лихоманку Ебола. Так як інкубаційний період становить 21 день, то потерпілого госпіталізують на три тижні. У випадку, коли діагноз підтверджується, хворого залишають в інкубаторі до повного одужання. Разом з ним госпіталізують лікарів, які приймали пацієнта та усіх осіб, що контактували з ним.

 

Атестація медичних працівників — 2025

Статті за темою

Усі статті за темою

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

18 листопада розпочинається Всесвітній тиждень обізнаності про антибіотики. З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію та як мінімізувати ризики для пацієнта
128948

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді