Безкоштовний інсулін для Донеччини

Гуманітарний штаб Ріната АХМЕТОВА безкоштовно забезпечує жителів Донецької області препаратами інсуліну

Прес-служба Благодійного фонду Ріната АХМЕТОВА «Розвиток України» повідомила, що Гуманітарний штаб, починаючи з кінця вересня, безкоштовно забезпечує жителів Донецької області препаратами інсуліну. Протягом цього періоду мешканці отримали близько 15 тисяч ампул вартістю майже у півтора мільйони гривень. До кінця місяця штаб планує поставити стільки же.

Потреба на медикаменти формується на підставі даних від Управління охорони здоров'я Донецької облдержадміністрації, ендокринологів Донецька, Краматорська та Маріуполя.

Видача ліків проводиться з понеділка по п'ятницю в Краматорську, Маріуполі і Донецьку по заявкам жителів на «гарячу лінію» Гуманітарного штабу АХМЕТОВА. Препарат можна отримати за попереднім записом. Громадянам, які не здатні пересуватися самостійно, препарати інсуліну доставляються за місцем проживання. 

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51221

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3480

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді