Урядовці визначили склад Ради громадського контролю при НСЗУ

Строк повноважень члена Ради громадського контролю (далі — Рада) — три роки. Крім того, буде проводитися щорічна планова ротація, яка передбачає оновлення однієї третини від загальної кількості членів Ради

Шляхом рейтингового інтернет-голосування обрали новий склад Ради громадського контролю при НСЗУ

Рейтингове інтернет-голосування тривало 1 по 5 липня 2024 року. На членство в Раді претендували 29 кандидатів від 21 громадського об'єднання. Із них обрали 15 членів Ради. Усього в голосуванні взяло участь 29 942 респондентів.

Розрахунок вартості платних послуг у ЗОЗ: запитання і відповіді

До складу Ради увійде 15 кандидатів, які набрали найбільшу кількість голосів. НСЗУ оприлюднила рейтинг кандидатів відповідно до проведеного голосування, з яким можна ознайомитися за посиланням. Персональний склад Ради ще має затвердити КМУ.

НСЗУ нагадала, що члени Ради забезпечуватимуть:

  • громадський контроль за діяльністю НСЗУ;
  • взаємодію з громадськими об’єднаннями, іншими інститутами громадянського суспільства у сфері охорони здоров’я, зокрема щодо запобігання корупції;
  • інформування НСЗУ про громадську думку щодо формування та реалізації державної політики у сфері державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення та щодо Програми медичних гарантій.

Раніше Уряд визначив, у яких випадках медзаклади можуть надавати платні послуги.

За матеріалами НСЗУ

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Протиепідемічні заходи в разі виявлення пацієнта з підозрою на холеру: скачати СОП

Як дотримати протиепідемічних заходів і запобігти поширенню особливо небезпечної інфекціїї в ЗОЗ. Скачайте зразок оформлення СОП «Протиепідемічні заходи в разі виявлення пацієнта з підозрою на холеру»
11137

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді