Робота для медиків: МОЗ нагадало про портал вакансій

МОЗ розповіло про портал вакансій медичних працівників. Кількість запропонованих вакансій з початку створення проєкту становить вже понад чотири тисячі

Робота для медиків: МОЗ нагадало про портал вакансій

З початку повномасштабної війни багато українців були змушені змінити місце проживання. Серед них є й працівники галузі охорони здоров'я. Щоб полегшити їм пошуки роботи на новому місці, влітку МОЗ запустило портал вакансій медичних працівників. На сьогодні кількість запропонованих пропозицій з працевлаштування через цей ресурс становить вже понад 4 тисячі.

Як спланувати штат та оплатити роботу медпрацівників

МОЗ наголошує:

«Вебресурс є простим, зручним у користуванні. На ньому можна ознайомитися з усіма можливими опціями працевлаштування, додатковими перевагами та можливостями, щоб знайти роботу за своїм запитом».

На порталі вакансій медичних працівників можна:

  • фільтрувати вакансії за географічним принципом;
  • обирати форму власності закладів;
  • ознайомитися з описом посадових обов’язків, кваліфікаційних вимог, умов оплати праці та інших додаткових переваг вакантної посади.

Раніше МОЗ повідомило, що магістри громадського здоровʼя зможуть очолювати медзаклади.

За матеріалами сайту МОЗ

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки медичних працівників

Відпустки медичних працівників через професійні особливості викликають багато запитань у відділу кадрів медичного закладу. Розкажемо, як правильно надати відпустку та які документи оформити
80234

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді