НСЗУ приймає нові пропозиції про укладення договорів

1 червня НСЗУ опублікувала нове оголошення про укладення договорів за програмою медичних гарантій за пакетом «Медичний огляд осіб, який організовується територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки»

НСЗУ

Устигніть подати пропозицію до 18:00 15 червня 2023 року. Нові пропозиції та повторні пропозиції з усунутими недоліками, подані після закінчення цього строку, НСЗУ не розглядатиме. Про це НСЗУ повідомляє на своєму сайті. 

Програма медичних гарантій — 2023

Докладно зі специфікаціями та умовами закупівлі медичних послуг за напрямом  «Медичний огляд осіб, який організовується територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки» можна ознайомитись:

Подати пропозицію за пакетом «Медичний огляд осіб, який організовується територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки» можна за посиланням. 

У разі наявності будь-яких питань, які виникають під час заповнення заяви та/або подання пропозиції, варто вертатися на безкоштовну гарячу лінію 16-77, а також за телефонами міжрегіональних департаментів НСЗУ.

Раншіе МОЗ повідомило, що планує перезапустити моніторинг виконання договорів з НСЗУ.

За матеріалами сайту НСЗУ

 

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
21644

Гемофілія: симптоми, класифікація, лікування

Клінічні прояви, класифікація, діагностика та лікування: до Всесвітнього дня гемофілії 17 квітня читайте та скачуйте протокол медичної допомоги при цьому захворюванні
4646

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію, як мінімізувати ризик алергічної реакції унаслідок застосування антибіотиків і чи доцільно проводити пробу на індивідуальну чутливість до ЛЗ
119802

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді