Як діяти, якщо лікар призначив інгаляції, а електрики вдома немає: поради від МОЗ

Блок під заголовком новини 1Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Медична справа. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Всю країну облетіло фото дівчинки, яку під час блекауту батьки привезли на заправку, щоб зробити призначені лікарем інгаляції. Це привернуло увагу МОЗ до даного питання, і там надали рекомендації: що робити, якщо призначено інгаляцію, а електропостачання вдома відсутнє?

ingalyacii.jpg

Отже, що робити, якщо необхідно провести інгаляцію, а світло вдома тимчасово відсутнє через дії російських терористів. Пояснили у МОЗ.

Як адмініструвати антимікробні препарати в медзакладі
  • Якщо вам чи вашій дитині періодично призначають інгаляції, подумайте про придбання  пристрою для інгаляцій (небулайзера) на батарейках. Також заздалегідь подбайте про запас батарейок.
  • Запитайте у лікаря, чи можна замінити інгалятор іншим допоміжним пристроєм: спейсером, який не потребує електроживлення. Важливо! Не можна займатися самолікуванням, треба отримати чіткі рекомендації лікаря стосовно дозування ліків.
  • Наперед запитайте лікаря, що робити, якщо використати жоден з цих пристроїв неможливо, а дитині погано (наприклад, як у випадку зі стенозом).
  • Придбайте перехідник з розетки на usb, з прикурювача машини на usb. Це дозволить при відсутності світла зробити інгаляцію за допомогою павербенку чи в авто.

Раніше у МОЗ розповіли, як розпізнати симптоми отруєння чадним газом та надати домедичну допомогу потерпілому?

За матеріалами соцмереж МОЗ

Вища школа безперервного професійного розвитку: оберіть навчальну програму

 

 

До чого готуватися ЗОЗ після скасування Господарського кодексу

Статті за темою

Усі статті за темою

Алгоритми визначення групи крові

Скачайте алгоритми визначення групи крові. Докладні інструкції враховують необхідне обладнання, документацію та правила техніки безпеки
104728

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді