Ситуація із захворюваністю на грип та ГРВІ за 16–22 березня 2015 року

За статистикою Центру грипу та ГРВІ Державного закладу «Український центр з контролю та моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров'я України», показники захворюваності на грип та ГРВІ не перевищують епідемічний поріг

Протягом звітного тижня на грип та ГРВІ захворіло 202 017 осіб, із них 61,5% — діти віком до 17 років. Показник захворюваності на грип та ГРВІ серед населення України — 46,9 на 10 тисяч населення.

Найвищий показник захворюваності на грип та ГРВІ становить у Київській області — 80,2, найменший — у Харківській області — 20,3 на 10 тисяч населення.

За звітний тиждень госпіталізували 7 352 особи, із них 69,5% — діти до 17 років. Зареєстровано один летальний випадок у Донецькій області. 

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51221

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3480

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді