Сформовано нову Громадську раду при МОЗ

Мета участі значної кількості громадян — контроль за діяльністю влади, запобігання та протидія корупції та правозахисна діяльність

24 березня відбулась зустріч, присвячена формуванню нової Громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я України. Заяви на участь подали 225 інститутів громадського суспільства різного спрямування: захист прав пацієнтів, профілактика захворювань, професійні медичні спільноти, фармацевтичний напрям та забезпечення ліками, медико-правовий напрям та інші.

Мета участі значної кількості громадян — контроль за діяльністю влади, запобігання та протидія корупції та правозахисна діяльність. Було вирішено не обмежувати кількість членів Громадської ради, тому новий склад включає 184 особи. 

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51222

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3480

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді