Електронні лікарняні: що потрібно знати керівнику
Завдяки впровадженню телемедичних технологій і сервісів лікарі матимуть змогу:
- швидко обмінюватися інформацією
- проводити
- консультації з пацієнтами дистанційно
- консиліуми у вигляді відеоконференцій та оперативно ухвалювати рішення у критичних ситуаціях
Телемедичні технології та сервіси здатні полегшити доступ до медичних послуг маломобільних груп населення, а також тих пацієнтів, які проживають у віддалених регіонах країни. Про це під час робочої зустрічі з розвитку телемедицини в Україні заявила заступниця Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Марія Карчевич.
✅✅✅ Семінари та вебінари для медиків у 2021 році
«У цьому напрямі планується надання технічної допомоги МОЗ у формуванні візії та дорожньої карти розвитку телемедицини. Друга ціль — розширення доступу до медпослуг найбільш уражених груп громадян», — наголосив консультант проєкту LHSS в Україні Олег Семерик.
В умовах боротьби з пандемією COVID-19 онлайн-інструменти дадуть змогу гарантувати безпечний контакт лікарів та пацієнтів і водночас не обмежувати останніх у своєчасному та якісному отриманні медичних послуг.
ЕСОЗ уже ефективно застосовує частину телемедичних сервісів у деяких областях України. Зі слів в.о. голови НСЗУ Дмитра Самофалова, після запуску телемедичних технологій в Одеській області не лише знизилися показники інфарктів поза терапевтичним вікном, але й покращилася якість їх лікування у цілому.
Нагадаємо: раніше МОЗ анонсував перехідний період щодо забезпечення інсулінами.
За інформацією МОЗ