Лікарні нового формату скоро з’являться в кожній області України

UA RU
В Україні стартує проєкт зі створення в кожній області лікарень нового формату, які відповідатимуть найкращим світовим стандартам. Про це Президент Володимир Зеленський оголосив під час урочистостей з нагоди Дня медичного працівника України в Києві

Лідери змінюють світ — 2021: як взяти участь у конкурсі

Розбудова закладів охорони здоров’я — один із кроків на шляху до якісної медичної інфраструктури в країні, наголосив Президент.

У кожній області України з’являться лікарні рівня провідних європейських клінік, — Зеленський

✅✅✅ Доплата медсестрі за використання в роботі деззасобів

«Лікарні, однаково комфортні як для пацієнта, так і для лікаря. Робота в сучасних закладах, за сучасними методиками, на сучасному обладнанні. Де ніщо не заважає зосередитись на головному: лікувати людей і рятувати життя. Власне, робити те, заради чого молодь пішла в цю професію, а люди з багаторічним досвідом у ній залишаються. Лікар має боротися з хворобою, а не з проблемами побуту, як-от старі ліфти, незручні ліжка, застаріле обладнання чи комунікації», — зазначив Володимир Зеленський.

Глава держави також повідомив, що проєкт зі створення сучасних закладів охорони здоров’я стартує вже цього року. Він розпочнеться з обласних клінічних і обласних дитячих лікарень, які мають відповідати рівню провідних європейських клінік.

«Важливо: мова не лише про столицю та міста-мільйонники. Проєкт буде реалізовано в кожній області України, а нові заклади стануть прикладом якості й основою майстер-планів для подальшого оновлення всіх лікарень в усій країні», — наголосив Президент.

Володимир Зеленський нагадав, що нині триває програма «Велике будівництво». У її межах уже зроблено 33 лікарні і 260 сільських амбулаторій. До кінця року планують розбудувати:

  • 30 лікарень
  • 340 сільських амбулаторій
  • 200 сучасних приймальних відділень по всій Україні

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Україні з’явиться 5 потужних центрів неонатального скринінгу.

За матеріалами Офіційного інтернет-представництва Президента України

 

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді