Хто оплачує навчальні заходи для лікарів
Прем’єр-міністр прозвітував перед парламентом, як КМУ протидіє поширенню коронавірусної хвороби. Зокрема, він зауважив, що на 2021 рік у держбюджеті передбачено 14 млрд грн на екстрену медицину, тоді як 2019- го на неї було виділено 6 млрд грн. За словами Дениса Шмигаля, це відчутна різниця у сумах.
«Ця різниця — це значно збільшені виплати медикам, це сотні нових автомобілів, це відремонтовані приймальні відділення, це нове якісне обладнання. З тим рівнем збільшення бюджету, який ми запровадили, за 2—3 роки в Україні може бути достойна та забезпечена всім необхідним екстрена медицина», — передбачив Денис Шмигаль.
Прем’єр-міністр також розповів про покращення спроможності медичної системи. За його словами, майже 4 млрд грн спрямовано на субвенцію місцевим бюджетам для підтримки регіональних закладів охорони здоров’я.
«Понад 10 млрд грн спрямовано на централізоване забезпечення хворих дороговартісними лікарськими засобами та медичними виробами, зокрема закупівлю наборів для проведення ПЛР-досліджень. Більш ніж 3 млрд грн виділено на програму «Громадське здоров’я та заходи боротьби з епідеміями», де передбачені кошти й на доплати, і на тестування», — зауважив Денис Шмигаль.
Крім того, глава Уряду відзначив, що від початку року НСЗУ вже виплатила лікарням майже 7 млрд грн для боротьби з коронавірусною хворобою.
Нагадаємо, раніше ВРУ призначила Віктора Ляшка новим міністром охорони здоров’я.
За матеріалами Урядового порталу