Топ-події осені для менеджерів охорони здоров’я

Осінь буде насиченою на професійні події, які консолідують керівників галузі охорони здоров’я задля конструктивного діалогу, обміну досвідом, навчання та підвищення кваліфікації. У столиці відбудеться справжній форум управлінців галузі охорони здоров’я —  керівників, головних лікарів та їх заступників державних та приватних медичних установ з усіх регіонів України

Осінь буде насиченою на професійні події, які консолідують керівників галузі охорони здоров’я задля конструктивного діалогу, обміну досвідом, навчання та підвищення кваліфікації. У столиці відбудеться справжній форум управлінців галузі охорони здоров’я —  керівників, головних лікарів та їх заступників державних та приватних медичних установ з усіх регіонів України.

Науково-практична конференція з міжнародною участю

«Організація і управління охороною здоров’я 2015»

20-21 жовтня 2015 року, ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (Київ, вул. Салютна, 2-Б)

Організатори Національна академія медичних наук України, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика та Компанія LMT.

Співорганізатори заходу — кафедра суспільного здоров’я Національної академії державного управління при Президентові України, ДУ «Український інститут стратегічних досліджень МОЗ України», УКРМЕДПАТЕНТІНФОРМ МОЗ України, журнал «Практика управління медичним закладом».

Захід відбудеться за участю Всеукраїнської Асоціації Головних Лікарів, Державної наукової установи «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного Управління Справами, кафедри організації і управління охороною здоров’я ЛНМУ імені Данила Галицького, кафедри громадського здоров’я Ужгородського національного університету та за сприяння міжнародних організацій, медичних асоціацій та об’єднань.

Доповіді спікерів конференції будуть присвячені кадровій політиці, організаційно-правовим та фінансово-економічним механізмам здійснення управління медичним закладом в умовах реформування галузі.  

Серед програмних питань: державна політика в охороні здоров’я; інноваційний менеджмент в охороні здоров'я: глобальні тенденції та національний вибір; теорії систем та практика їх застосування в охороні здоров’я; уроки реформи охорони здоров’я в Україні: досягнення, невирішені питання, ризики, проблеми; підготовка кадрів та вимоги до управлінського персоналу в охороні здоров’я; модернізація системи управління інноваційною діяльністю в сфері охорони здоров'я; єдиний медичний простір держави; система фінансування охорони здоров'я України: реформи і світові тенденції; створення системи управління якістю у закладі відповідно до міжнародних стандартів; управління ризиками в закладі охорони здоров’я; стандартизація медичних технологій; проблемні питання застосування антикорупційного законодавства у сфері охорони здоров’я.

Роботу конференції продовжить семінар «Державна медицина: реалії практики».

На семінарі розглядатимуться актуальні питання державно-приватного партнерства у контексті реформи системи охорони здоров'я, проблематика нових ліцензійних умов провадження медичної практики, автономізації медичних закладів, технологій розбудови успішних взаємовідносин між державними закладами охорони здоров’я та страховими організаціями, роботи господарсько-розрахункового відділення у державному медичному закладі.

У рамках конференції заплановано проведення міжнародної секції, основними темами якої стануть досвід реформування системи охорони здоров'я в різних країнах світу, програми обміну досвіду та підвищення кваліфікації.

Захід внесено до Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2015 році. Учасники отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.

Український конгрес «Приватна медицина»

20-22 жовтня 2015 року, ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (Київ, вул. Салютна, 2-Б)

Конгрес — нова платформа для обговорення та вирішення актуальних та проблемних питань приватної медицини, професійного діалогу між представниками ринку приватних медичних послуг та керівниками галузі охорони здоров’я. Організатор — Компанія LMT. Співорганізатор — редакція журналу «Практика управління медичним закладом».

Серед експертів керівники та фахівці МЕДКОНСАЛТИНГ, ФАРМА Персонал, MedMarketing, ILF, МедАдвокат, МедЕксперт, MaS Legal group, клініки ISIDA та медичної мережі «Добробут», МЦ «Інго», стоматологічного центру «Індент» та ін.

Управлінці охорони здоров'я зможуть відвідати такі навчальні та дискусійні панелі Конгресу, як V ювілейну Практичну конференцію «Приватна медицина: реалії практики», семінар «Правові питання в діяльності приватних медичних закладів», семінар-практикум «Все про медичний бізнес у мережі Інтернет», круглий стіл «Ефективне управління персоналом у медицині», секцію «Ефективна співпраця приватних закладів зі страховими компаніями», секцію «Юридичний захист медичного бізнесу: поради від практиків».

Питання, які виносяться на обговорення заходів, допоможуть у стратегічному плануванні бізнесу. Експерти нададуть консультації з юридичного супроводу діяльності приватних медичних закладів, розкажуть про останні законодавчі ініціативи, які торкнуться діяльності ринку приватних медичних послуг.

Доповідачі-практики на реальних прикладах розкажуть, як ефективно побудувати процеси кадрового забезпечення. Ви дізнаєтеся, як уникнути помилок у роботі зі страховими компаніями, відкриєте для себе останні тенденції просування медичних послуг. Також серед програмних питань проблематика державної реєстрації імпортного медичного обладнання, оптимізації документообігу у медичному закладі тощо.

Доповнить роботу конгресу експозиційна частина, яка дозволить зекономити час та ознайомитися з пропозиціями ринку, обрати постачальників медичного обладнання, медичного інструментарію, товарів медичного призначення для медичних центрів та діагностичних лабораторій.

Участь — безкоштовна, за умови обов’язкової реєстрації. Ознайомитися з детальною програмою, а також зареєструватися можна на сайті заходів: www.medforum.in.ua.

З приводу додаткових питань, будь ласка, звертайтеся: (044) 206-10-99, [email protected], [email protected].

Увага! У програмі можливі доповнення та зміни.

!Для лікарів-спеціалістів 20-22 жовтня 2015 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (Київ, вул. Салютна, 2-Б) пройде осінній цикл науково-практичних заходів Спеціальної програми «Дні лабораторної медицини» та майстер-класів Школи ультразвукової та функціональної діагностики. 

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію, як мінімізувати ризик алергічної реакції унаслідок застосування антибіотиків і чи доцільно проводити пробу на індивідуальну чутливість до ЛЗ
119610

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді