Законодавчі новації обігу наркотичних лікарських засобів: наказ № 494

Незабаром набирає чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України «Про деякі питання придбання, перевезення, зберігання, відпуску, використання та знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у закладах охорони здоров’я» від 07.08.2015 № 494, (далі — Наказ № 494)

Незабаром набирає чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України «Про деякі питання придбання, перевезення, зберігання, відпуску, використання та знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у закладах охорони здоров’я» від 07.08.2015 № 494, (далі — Наказ № 494).

Так, відповідно до Наказу № 494 визнано таким, що втратив чинність, наказ Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження Порядку обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів у закладах охорони здоров’я України» від 21.01.2010 № 11.

Також Наказом № 494 затверджено деякі форми первинної облікової документації та наведено норми забезпечення наркотичними засобами по відділеннях.

Шукайте детальний аналіз нового нормативного документа з прикладами ведення робочої документації на сторінках журналу «Довідник головної медичної сестри» № 10/2015, а також поставте свої запитання безпосередньо розробникам документа на семінарі «Обіг лікарських засобів у закладі охорони здоров’я» (16 жовтня, Київ).

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
21708

Гемофілія: симптоми, класифікація, лікування

Клінічні прояви, класифікація, діагностика та лікування: до Всесвітнього дня гемофілії 17 квітня читайте та скачуйте протокол медичної допомоги при цьому захворюванні
4658

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію, як мінімізувати ризик алергічної реакції унаслідок застосування антибіотиків і чи доцільно проводити пробу на індивідуальну чутливість до ЛЗ
119839

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді