МОЗ приймає заявки на лікарські засоби і медвироби

МОЗ збирає заявки на закупівлю ліків за напрямами бюджетних програм «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру» та «Громадське здоров'я та заходи боротьби з епідеміями»
Термін подання заявок — 5 лютого 2020 року.

NB! МОЗ затвердило перелік ліків та медичних виробів, які закуповуватимуть у 2020 році.
МОЗ приймає заявки на лікзасоби
Заявки можна подавати за напрямами:
  • Закупівля лікарських засобів для дітей, хворих на розлади психіки та поведінки із спектра аутизму, з шизофренією, афективними розладами, гіперкінетичними розладами
  • Закупівля медичних виробів для громадян, які страждають на ідіопатичну рото-лицьову дистонію
  • Закупівля лікарських засобів та медичних виробів для забезпечення розвитку донорства крові та її компонентів
  • Закупівля медикаментів для громадян, які хворіють на вірусні гепатити В і С
  • Закупівля тест-систем для діагностики ВІЛ-інфекції, супроводу АРТ та моніторингу перебігу ВІЛ-інфекції у хворих, визначення резистентності вірусу, проведення референс-досліджень
  • Закупівля тестів, витратних матеріалів для діагностики туберкульозу
  • Закупівля медикаментів для хворих на інфекційні захворювання, що супроводжуються високим рівнем летальності

Нагадаємо, що за деякими напрямами бюджетних програм МОЗ завершило збирати заявки 14 січня, 21 січня, 28 січня 2020 року.

За матеріалами МОЗ

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

ProZorro для закупівлі лікарських засобів

Наприкінці грудня розробники електронної системи ProZorro інтегрували її з Національним переліком основних лікарських засобів. Користь для замовників — очевидна. Це значно зменшує ризик помилитися під час закупівлі ліків і збільшує конкуренцію. Розглянемо, із чого все розпочалося й чому це так важливо.
1022

Реєстрація сільської амбулаторії в електронній системі: чи потрібно?

Дізнайтеся, чи повинен головний лікар сільської лікарської амбулаторії реєструвати заклад і себе в електронній системі. Які аспекти роботи з електронною системою залежать від організаційно-правової форми закладу та його юридичного статусу?
769

Закупівля лікарських засобів: практичні аспекти

Закупівля лікарських засобів проводиться відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі — Закон № 922). Згідно з документом на замовника покладається обов’язок визначати предмет закупівлі відповідно до затвердженого Міністерством економічного розвитку наказу від 17.03.2016 № 454. Цей наказ встановлює порядок ідентифікації предмету закупівлі.
3464

Створення тендерного комітету в медичному закладі: основні вимоги

Для організації та проведення процедур закупівлі у медичному закладі має бути створено тендерний комітет або призначено уповноважену особу (осіб). Які вимоги на сьогодні висунуто до роботи тендерного комітету
3618

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді