Подайте заявку на закупівлю ліків до 14 січня

МОЗ збирає заявки на закупівлю лікарських засобів і медичних виробів за кошти Держбюджету — 2020 за певними напрямами бюджетної програми «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру»

Термін подання заявки — 14 січня 2020 року.

Підсумки року: дайджест змін у медичному законодавстві

Подайте заявку на закупівлю ліків

Заявки можна подавати за такими напрямами:

  • ​Закупівля хіміотерапевтичних препаратів, радіофармпрепаратів та препаратів супроводу для лікування онкологічних хворих» (для забезпечення хворих на хронічний мієлоїдний лейкоз, онкологічні та онкогематологічні захворювання)
  • ​Закупівля лікарських засобів для забезпечення дітей, хворих на гемофілію типів А або В або хворобу Віллебранда
  • ​Закупівля лікарських засобів та медичних виробів для закладів охорони здоров'я для забезпечення лікуванням хворих із серцево-судинними та судинно-мозковими захворюваннями
  • Закупівля лікарських засобів та медичних виробів для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання
  • Закупівля лікарських засобів для забезпечення дорослих, хворих на гемофілію типів А або В або хворобу Віллебранда
  • Закупівля медикаментів для громадян, які страждають на легеневу артеріальну гіпертензію

Важливо! МОЗ вже затвердило перелік ліків та медичних виробів, що закуповуватимуть в 2020 році.

За матеріалами МОЗ

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

ProZorro для закупівлі лікарських засобів

Наприкінці грудня розробники електронної системи ProZorro інтегрували її з Національним переліком основних лікарських засобів. Користь для замовників — очевидна. Це значно зменшує ризик помилитися під час закупівлі ліків і збільшує конкуренцію. Розглянемо, із чого все розпочалося й чому це так важливо.
1034

Реєстрація сільської амбулаторії в електронній системі: чи потрібно?

Дізнайтеся, чи повинен головний лікар сільської лікарської амбулаторії реєструвати заклад і себе в електронній системі. Які аспекти роботи з електронною системою залежать від організаційно-правової форми закладу та його юридичного статусу?
775

Закупівля лікарських засобів: практичні аспекти

Закупівля лікарських засобів проводиться відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі — Закон № 922). Згідно з документом на замовника покладається обов’язок визначати предмет закупівлі відповідно до затвердженого Міністерством економічного розвитку наказу від 17.03.2016 № 454. Цей наказ встановлює порядок ідентифікації предмету закупівлі.
3494

Створення тендерного комітету в медичному закладі: основні вимоги

Для організації та проведення процедур закупівлі у медичному закладі має бути створено тендерний комітет або призначено уповноважену особу (осіб). Які вимоги на сьогодні висунуто до роботи тендерного комітету
3629

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді