Усім кадровим рішенням стосовно НМУ імені О. О. Богомольця передуватиме комплексна перевірка

Перший заступник Міністра охорони здоров’я України Олександра ПАВЛЕНКО 8 жовтня зустрілася з представниками студентства, які виступали з протестами під стінами Міністерства охорони здоров’я. Дискусійним стало відсторонення Катерини АМОСОВОЇ від виконання повноважень ректора Національного медичного університету імені О.О. Богомольця

Перший заступник Міністра охорони здоров’я України Олександра ПАВЛЕНКО 8 жовтня зустрілася з представниками студентства, які виступали з протестами під стінами Міністерства охорони здоров’я. Дискусійним стало відсторонення Катерини АМОСОВОЇ від виконання повноважень ректора Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Протестувальники виступали як «за», так і «проти» такого рішення.

Олександра ПАВЛЕНКО пояснила, що відсторонення керівника від виконання обов’язків не є звільненням і діє лише на час перевірки з метою забезпечення об’єктивної та безперешкодної роботи міжвідомчої комісії.

Вона запевнила присутніх, що Міністерство охорони здоров’я вважає правильним вирішення усіх подальших кадрових та інших питань стосовно університету саме в правовому полі: «Ми не ховаємось, а намагаємось вирішити проблему правовим шляхом, в зв’язку з чим і створена відповідна комісія. Немає ніякого упередженого ставлення стосовно будь-кого з керівництва університету, і для нас як для органу управління цікаві їх якості в першу чергу як управлінців. Чутки, наклепи, погрози тощо — це питання правоохоронних органів, і ви маєте повне право звернутися до них із відповідними фактами, якщо такі є».

Міністерство охорони здоров’я готове розглянути пропозиції  студентів щодо кандидатів на посаду виконуючого обов’язки ректора університету.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію, як мінімізувати ризик алергічної реакції унаслідок застосування антибіотиків і чи доцільно проводити пробу на індивідуальну чутливість до ЛЗ
119559

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді