МОЗ контролюватиме виконання наказу щодо допуску родичів у реанімації

В.о. Міністра охорони здоров'я України Уляна СУПРУН зазначила, що підтримує питання відкриття доступу родичам до пацієнтів, які перебувають у відділеннях інтенсивної терапії.

Очільниця МОЗ наголосила, що наказ щодо відкритих реанімацій направлений в регіони й усі лікарні мають виконувати ці норми.

МОЗ розраховує на допомогу громадськості у зборі інформації про практику виконання наказу на місцях, адже щоб дізнатися про блокування питання відкритого доступу родичів до пацієнтів, які перебувають у відділеннях інтенсивної терапії, потрібно мати про це обґрунтовану інформацію, звернення або скарги.

Нагадаємо, що згідно наказу МОЗ «Про затвердження Порядку допуску відвідувачів до пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні у відділенні інтенсивної терапії» від 15.06.2016 № 592, медичний заклад зобов’язаний забезпечити пацієнтам, які перебувають у реанімації, право на допуск до них відвідувачів 24 години на добу в будь-який день тижня.

За інформацією офіційного порталу МОЗ України

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Як організувати роботу сімейного лікаря

З’ясуємо, які вимоги нині висуває законодавство до роботи лікарів первинної ланки медичної допомоги. А ще підкажемо, як підписувати декларації з пацієнтами. Детальніше про роботу сімейного лікаря — у статті
14373

Як оформити відмову пацієнта від щеплення

Законодавство дозволяє громадянам відмовлятися від щеплень. Однак відмова від вакцинації має бути обдуманою та виваженою, а медичний персонал повинен володіти процедурою оформлення відповідних документів
75495

Права пацієнтів: види та відповідальність за недотримання

Дотримання прав і свобод людини та громадянина в сфері охорони здоров'я є одним з основних принципів охорони здоров'я в нашій країні. Які права пацієнтів згідно із законодавством України та хто відповідальний за захист прав пацієнтів?
7527

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді