Маленькі кияни повністю забезпечені всіма необхідними вакцинами

За повідомленням Департаменту охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації, столичні заклади охорони здоров'я у повному обсязі забезпечені комбінованою вакциною «Пентаксим» для профілактики дифтерії та правця, а також гемофільної інфекції та поліомієліту.

За повідомленням Департаменту охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації, столичні заклади охорони здоров'я у повному обсязі забезпечені комбінованою вакциною "Пентаксим" для профілактики кашлюку, дифтерії та правця, а також гемофільної інфекції та поліомієліту.

За словами головного дитячого імунолога Києва Федора ЛАПІЯ всі без винятку райони столиці забезпечені імунобіологічними препаратами для дітей на кілька місяців наперед. Лікар запевнив, що усі заклади охорони здоров'я столиці отримують вакцини згідно з їхніми потребами стовідсотково. Навіть, якщо у поліклініці сьогодні, наприклад, ввели останню дозу вакцини, то завтра вона знову буде в наявності.

Для забезпечення безперервності вакцинації столичний департамент охорони здоров'я щотижнево проводить моніторинг наявності вакцин в закладах охорони здоров'я.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51222

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3480

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді