Буковина: осередок телемедицини України

Завдяки американським меценатам на базі Чернівецької міської дитячої клінічної лікарні успішно запровадили і використовують телемедицину, зокрема, постійно проводяться телеконференції та дистанційне навчання.

Прес-служба Міністерства охорони здоров’я України повідомила, що на базі Чернівецької міської дитячої клінічної лікарні успішно запровадили і використовують телемедицину.

За словами головного лікаря Чернівецької міської дитячої клінічної лікарні Сергія СТОРОЖУКА, впровадження надсучасних інформаційних технологій дало можливість поліпшити якість і своєчасність надання медичної допомоги на Буковині. Зокрема, це стосується невідкладних станів у неонатології та дитячій хірургії.

Освоєння в закладі охорони здоров’я сучасних інформаційних технологій стало можливим завдяки американським меценатам, вихідцям з України, які подарували лікарні телемедичний комплекс. Він підключений до мережі Інтернет, що дозволяє виходити на аудіовізуальний зв'язок з іншими закладами охорони здоров’я України.

Нагадаємо, телемедицина має багато призначень, основні з яких:

телеконференції;

дистанційне навчання;

дистанційне консультування. 

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51222

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3480

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді