Оновлення Клеванської лікарні на Рівненщині

Клеванська лікарня за останні кілька років отримала чималу фінансову підтримку як з районної скарбниці, так і з Державного бюджету. Завдяки цьому було закуплено найсучасніше медичне обладнання, а рівень надання медичної допомоги суттєво зріс.

Клеванська лікарня, що на Рівненщині, отримає оновлене обладнання. Так прес-службі Міністерства охорони здоров’я заявила заступник голови Рівненської облдержадміністрації Світлана САД. Також вона запевнила, що Клеванська лікарня повноцінно функціонуватиме й надалі, що дозволить надавати якісну кваліфіковану медичну допомогу сільським жителям.

Нагадаємо, що мешканка села Зоря Рівненського району Валентина ДУША зверталася до Президента України Віктора Януковича на телепроект «Діалог з країною» з проханням посприяти, аби медичний заклад у Клевані не закривали.

Нині лікарня має статус районної та обслуговує понад 90 тисяч людей. За кошти цільової субвенції Державного бюджету для лікарні придбане нове обладнання, зокрема, рентген-діагностичний комплекс вартістю понад мільйон гривень.

Медики розповіли, що завдяки оновленню апаратури доза опромінення пацієнтів зменшилася в чотири рази порівняно з обстеженням на радянському застарілому устаткуванні.

Крім того, із централізованих закупок із Державного бюджету Клеванська лікарня торік одержала два операційні столи, електрокардіографи та апаратуру для реанімації.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію, як мінімізувати ризик алергічної реакції унаслідок застосування антибіотиків і чи доцільно проводити пробу на індивідуальну чутливість до ЛЗ
119552

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді