Раїса БОГАТИРЬОВА зустрілась з Директором відділу інфекційних хвороб ЄРБ ВООЗ

Під час зустрічі була обговорена можливість надання гуманітарної допомоги для України зі сторони ЄРБ ВООЗ.

Міністр охорони здоров’я України Раїса БОГАТИРЬОВА зустрілась з Директором відділу інфекційних хвороб, безпеки громадського здоров’я та навколишнього середовища Європейського Регіонального Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я (ЄБР ВООЗ) Гунелом  Родьє.

Під час зустрічі були обговорені питання співпраці у сфері імунопрофілактики, боротьби з інфекційними захворюваннями, безпеки харчових продуктів та виконання в Україні міжнародних медико-санітарних правил.

Окрім цього, під час зустрічі була обговорена можливість надання гуманітарної допомоги для України зі сторони ЄРБ ВООЗ. Мова йшла про вакцину АДП (для щеплення шестирічних дітей) та допомогу в складанні переліку обладнання у санітарно-карантинних пунктах та в пунктах пропуску через державний кордон. Також було зазначено, що Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) зацікавлене у співпраці щодо розробки стратегії інформування населення про здорове харчування та фізичну активність. 

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
21823

Гемофілія: симптоми, класифікація, лікування

Клінічні прояви, класифікація, діагностика та лікування: до Всесвітнього дня гемофілії 17 квітня читайте та скачуйте протокол медичної допомоги при цьому захворюванні
4697

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді