Загальнодержавна програма протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу буде враховувати специфіку кожного регіону

Завдяки виконанню діючої програми, за останній рік рівень смертності від хвороб зумовлених ВІЛ зменшився на 12%. Окрім того був зупинений щорічний приріст нових випадків ВІЛ-інфекції.

З 28 по 30 серпня у Києві проходить нарада з планування регіональних цільових програм з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014-2018 роки. Головна мета наради — формування чітких орієнтирів та методичної основи здійснення програми для кожного регіону України окремо.

Під час наради представників регіонів детально ознайомили з Загальнодержавною цільовою соціальною програмою протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014-2018 роки. Програма вже погоджена майже усіма зацікавленими відомствами і найближчим часом буде подана на розгляд Верховної Ради України.

Завдяки виконанню діючої програми, за останній рік рівень смертності від хвороб зумовлених ВІЛ зменшився на 12%. Окрім того був зупинений щорічний приріст нових випадків ВІЛ-інфекції.

Під час наради було зазначено, що важливою умовою ефективності програми є інтеграція послуг та їх максимальне наближення до пацієнта, забезпечивши при цьому оптимальну вертикаль управління та систему організаційно-методичної допомоги. А саме: створення системи паліативної допомоги для ВІЛ-інфікованих осіб; раціональне використання необхідних лікарських засобів; приведення у відповідність сучасним реаліям стандарти соціальних послух.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
6253

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
22049

Гемофілія: симптоми, класифікація, лікування

Клінічні прояви, класифікація, діагностика та лікування: до Всесвітнього дня гемофілії 17 квітня читайте та скачуйте протокол медичної допомоги при цьому захворюванні
4789

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді