Кримські медики отримають медичну страховку

У вересні 2013 року при Раді міністрів Автономної Республіки Крим створено Координаційну раду з питань розвитку добровільного медичного страхування. Нині в Криму розроблено проект Концепції розвитку добровільного медичного страхування та план реалізації заходів цієї Концепції.

Перспективи розвитку добровільного медичного страхування в Криму обговорили на засіданні Громадської ради при Міністерстві охорони здоров'я автономії.

За словами першого заступника Міністра охорони здоров'я Криму Владислава СВИРИДЮКА, Міністерство в 2014 році пропонує застрахувати працівників сфери охорони здоров'я автономії з оплатою 50% страхового платежу за рахунок коштів республіканського бюджету. Оптимальна програма страхування з платежем у розмірі 30 гривень на місяць.

Таким чином, необхідний обсяг фінансування програми становитиме понад сім мільйонів гривень на рік. При цьому 70% (понад десять млн грн.) страхових виплат надходитимуть у медичні заклади Криму, а 1,3 мільйона гривень будуть повернуті в бюджет автономії через сплату застрахованими працівниками податку на прибуток. Тож, на 1 виділену гривню на добровільне медстрахування економічний ефект становить 1,58 грн.

Нині в сфері охорони здоров'я автономії працює понад 40 тисяч медиків. У програмі братимуть участь лише ті, хто висловив добровільне бажання та готовий сплачувати частину страхового платежу.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
21821

Гемофілія: симптоми, класифікація, лікування

Клінічні прояви, класифікація, діагностика та лікування: до Всесвітнього дня гемофілії 17 квітня читайте та скачуйте протокол медичної допомоги при цьому захворюванні
4697

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді