У Житомирській міській лікарні №1 започатковано електронний реєстр пацієнтів

З березня цього року записатися на прийом до лікаря можна буде самостійно через сайт в інтернеті.

У поліклініці № 2 Житомирської міської лікарні №1 започатковано електронний реєстр пацієнтів, який охоплює інформацію про 80 тисяч людей.

За словами завідуючого поліклінікою Павла Журбенка, розроблення програми тривало два місяці, ще майже стільки ж часу формувалась електронна база пацієнтів. Нововведення здійснено виключно на кошти благодійників.

Як зазначила старша медична сестра реєстратури Алла Ільченко, програма впроваджується поступово. «Сьогодні ми за допомогою програми записуємо пацієнтів на прийом. На разі — повна заміна традиційних карток на електронні», — наголосила вона.

Щоб ознайомитись з історією хвороби відтепер лікарю не потрібно гортати карту, а необхідно ввести прізвище пацієнта у комп’ютер. Формування електронної версії історії хвороби відбувається за умов письмової згоди пацієнта на збір його персональних даних.

Доступ до бази даних є захищеним і обмежений з боку лікарів, що унеможливлює витік інформації. У разі відмови пацієнтів від внесення їхніх даних до електронної бази вони продовжуватимуть обслуговуватися за традиційною схемою, тобто користуючись паперовою картою історії хвороби.

З березня цього року записатися на прийом до лікаря можна буде самостійно через сайт в інтернеті.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
21553

Гемофілія: симптоми, класифікація, лікування

Клінічні прояви, класифікація, діагностика та лікування: до Всесвітнього дня гемофілії 17 квітня читайте та скачуйте протокол медичної допомоги при цьому захворюванні
4617

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію, як мінімізувати ризик алергічної реакції унаслідок застосування антибіотиків і чи доцільно проводити пробу на індивідуальну чутливість до ЛЗ
119696

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді