Верховна рада ухвалила Закон «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні»

Зокрема пропонується введення ПДВ у розмірі 7 % на операції з постачання імпортованих лікарських засобів та виробів медичного призначення.

Зокрема Законом «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» пропонується запровадити оподаткування податком на додану вартість (ПДВ) за ставкою 7% операцій з першого постачання лікарських засобів та виробів медичного призначення (перший імпорт та перше постачання вітчизняним виробником).

Головна мета прийняття цієї норми — створення рівних умов для вітчизняних виробників та виробників імпортованих лікарських засобів та виробів медичного призначення за рахунок отримання останніми відшкодування ПДВ при експорті продукції в Україну. Наразі всі витрати вітчизняних виробників, що містять ПДВ, збільшували собівартість та відповідно ціни на продукцію.

Питання запровадження ПДВ на операції з постачання лікарських засобів та виробів медичного призначення у розмірі 7% неодноразово обговорювалося із представниками фармацевтичної галузі у 2013 році.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
21566

Гемофілія: симптоми, класифікація, лікування

Клінічні прояви, класифікація, діагностика та лікування: до Всесвітнього дня гемофілії 17 квітня читайте та скачуйте протокол медичної допомоги при цьому захворюванні
4626

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію, як мінімізувати ризик алергічної реакції унаслідок застосування антибіотиків і чи доцільно проводити пробу на індивідуальну чутливість до ЛЗ
119710

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді