Відбувся семінар «Правові питання у діяльності керівника закладу охорони здоров’я»

29 березня 2014 року відбувся семінар «Правові питання у діяльності керівника закладу охорони здоров’я».

29 березня 2014 року відбувся семінар «Правові питання у діяльності керівника закладу охорони здоров’я». Доповідачем на семінарі виступила медичний адвокат, партнер ЮК «Бабич Сисоєнко і Партнери», Олена БАБИЧ. Даний захід проводиться не вперше і незмінно збирає значну кількість учасників — керівників приватних та державних лікувальних установ з різних регіонів України. 

В межах семінару, розглядались актуальні правові питання, що майже повсякденно виникають у роботі керівника лікувально-практичної установи, серед яких, порядок ведення та видачі медичної документації, процедура розкриття лікарської таємниці, порядок та підстави проведення перевірок лікувальних установ МОЗ України, правоохоронними органами та багато інших. 

Олена БАБИЧ надала учасникам семінару низку практичних порад, як діяти в тих чи інших ситуаціях, а всі учасники мали змогу задати свої питання та отримали на них кваліфіковані відповіді досвідченого адвоката.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію, як мінімізувати ризик алергічної реакції унаслідок застосування антибіотиків і чи доцільно проводити пробу на індивідуальну чутливість до ЛЗ
119616

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді