В Україні продовжується робота над системою «Електронна охорона здоров’я»

Українська сторона має до 1 липня 2014 року завершити усі погоджувальні процедури у МОЗ та Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України щодо створення системи «Електронна охорона здоров’я».

У Міністерстві охорони здоров’я України (МОЗ) відбулась нарада з питань інформатизації галузі охорони здоров’я. У нараді взяли участь Міністр охорони здоров’я України  Олег МУСІЙ, його заступник Наталя ЛІСНЕВСЬКА та представник Світового банку Златан САБІЧ.

Мова йшла про субкомпонент Програми Світового банку «Електронна охорона здоров’я». Головна мета такої інформаційної системи є забезпечення підтримки системи охорони здоров’я України, в тому числі усіх закладів охорони здоров’я.

Ідеологія та основні документи щодо інформаційної системи пройшли попередню експертизу фахівців Світового банку. Матеріали були розглянуті на засіданнях координаційної ради МОЗ з питань інформатизації та затверджені Міністерством. Є чіткий план з орієнтовним бюджетом в обсязі 35,8 мільйонів доларів США. Українська сторона має до 1 липня 2014 року завершити усі погоджувальні процедури у МОЗ та Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України (Мінекономрозвитку). Планується, що впровадження проекту розпочнеться з початку наступного року.

За словами Олега МУСІЯ інформатизація галузі є надзвичайно важливим напрямком, вона дозволить забезпечити прозорість та ефективність роботи. Детальніше про інформатизацію у галузі охорони здоров’я читайте у тематичному номері журналу «Управління закладом охорони здоров’я»

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
21705

Гемофілія: симптоми, класифікація, лікування

Клінічні прояви, класифікація, діагностика та лікування: до Всесвітнього дня гемофілії 17 квітня читайте та скачуйте протокол медичної допомоги при цьому захворюванні
4656

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію, як мінімізувати ризик алергічної реакції унаслідок застосування антибіотиків і чи доцільно проводити пробу на індивідуальну чутливість до ЛЗ
119837

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді