Медична довідка про стан здоров’я дитини, яка виїжджає за кордон на відпочинок та оздоровлення: форма № 079-1/о

Автор
Експертна редакція порталу
Скачайте бланк форми 079-1/o та з’ясуйте умови отримання довідки про стан здоров’я дитини, яка виїжджає за кордон на відпочинок та оздоровлення
Форма 079-1/0 Скачати

Медична довідка про стан здоров'я дитини, яка виїжджає за кордон на відпочинок та оздоровлення, є обов'язковим медичним документом для дітей, які тимчасово залишають територію України у складі організованої групи дітей.

Форма первинної облікової документації № 079-1/o і порядок її видачі затверджені наказом МОЗ від 30.10.2006 № 713. Ця довідка засвідчує, що в дитини немає протипоказань для виїзду за кордон на відпочинок та оздоровлення, а також інформує медичний персонал або керівника групи про стан здоров'я дитини для
організації необхідних медичних заходів у період відпочинку.

Преміювання працівників за виконання індикаторів якості

Форму 079-1/o є  видає лікувально-профілактичний заклад, під наглядом якого перебуває дитина, на підставі медичного обстеження. 

Обстеження охоплює огляд лікаря, визначення групи крові та резус-фактора, загальні аналізи крові та сечі, якщо відсутні медичні протипоказання для виїзду дитини за кордон на відпочинок та оздоровлення, а також якщо їй зробили профілактичні щеплення згідно з календарем щеплень.

✅✅✅Медична довідка на дитину, яка від’їжджає в дитячий заклад оздоровлення та відпочинку: форма № 079/о

За відсутності медичних протипоказань для виїзду дитини за кордон на відпочинок та оздоровлення, видається довідка форми № 079-1/o. Медична довідка про стан здоров’я дитини, яка виїжджає за кордон на відпочинок та оздоровлення, не видається за наявності в дитини:

  • гострого або загострення хронічного захворювання;
  • хронічного захворювання у стадії декомпенсації;
  • туберкульозу;
  • корости;
  • педикульозу;
  • контакту з інфекційним хворим.

Медична довідка 079-1/o засвідчується підписами лікаря, який її заповнює, та керівника лікувально-профілактичного закладу.

Медична довідка 079-1/о — бланк  image64

Скачати

Якщо протягом періоду оздоровлення за кордоном у дитини трапляють хвороби, травми, отруєння, контакти з хворим на інфекційне захворювання, на зворотному боці довідки робиться відмітка про це медичним працівником дитячого оздоровчого закладу або керівником групи, що виїжджає на відпочинок та оздоровлення.

 

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді