Отримання бланків листків непрацездатності приватними закладами охорони здоров’я

277
Теми:

Запитання

До кого має звернутися керівництво приватного закладу, щоб отримати бланки листків непрацездатності, і чи є ця процедура безкоштовною?

Відповідь

Міністерство охорони здоров’я України розглянуло звернення головного редактора журналу «Довідник головної медичної сестри» щодо отримання бланків листків непрацездатності (далі — Бланки) для приватних закладів охорони здоров’я і повідомляє:

Бланки закуповуються Міністерством охорони здоров’я України за рахунок коштів централізованого бюджету один раз на рік для усіх регіонів України відповідно до заявок структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних та Київської міської державних адміністрацій на підставі законодавства про тендерні закупівлі.

Отримання бланків листків непрацездатності приватними закладами охорони здоров’яЧитайте: "Відпустки медичних працівників – складаємо графік"

 

Заклади охорони здоров’я приватної форми власності мають направити у обласні структурні підрозділи з питань охорони здоров’я, а також до Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) річну потребу у Бланках, які у свою чергу після формування заявки направляють її у Міністерство охорони здоров’я України.

Оскільки закупівля Бланків проводиться за рахунок коштів державного бюджету, приватні заклади охорони здоров’я повинні купити замовлені Бланки з Міністерства охорони здоров’я України.

Отримання бланків листків непрацездатності приватними закладами охорони здоров’яЧитайте: "Право пацієнта на відмову від лікування у невідкладних випадках"

 

Механізм закупівлі бланків приватними закладами охорони здоров’я обговорюється Міністерством охорони здоров’я України з Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Після вироблення такого механізму регіональні структурні підрозділи з питань охорони здоров’я будуть повідомлені.

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

СОП «Тестування на вірусні гепатити B і C із використанням швидких тестів»: зразок

Зразок СОП допоможе впорядкувати процедуру і дотримати техніки безпеки під час визначення антитіл до вірусу гепатиту B та C в цільній крові, сироватці чи плазмі з метою діагностики гепатиту B та C
365