Звіти до Держлікслужби на наркотичні лікарські засоби, видані за бланками ф-3

469

Запитання

Лікувально-профілактичний заклад видає наркотичні лікарські засоби лише за спеціальними рецептурними бланками форми № 3. Чи потрібно у такому випадку подавати щорічні звіти до Держлікслужби? Адже у звітах будуть лише нулі.

Відповідь

Так, потрібно.

Якщо лікувально-профілактичний заклад має ліцензію на обіг наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, він зобов’язаний подавати до Держлікслужби звіт незалежно від того, були в обігу такі засоби і речовини, чи ні. Вказуйте у звіті кількість використаних наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та їх залишок станом на 31 грудня звітного року.

Звіт може бути з нулями. Але якщо його не подати зовсім, у Держлікслужбі буде інформація про лікувально-профілактичний заклад як такий, що не подав обов’язкової звітності. Тобто заклад порушує законодавство, якщо має ліцензію на обіг наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, але не подає щорічну звітність до Держлікслужби.

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Ліцензія на наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори: оновлений перелік документів

Щоб отримати ліцензію на провадження господарської діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, подайте відповідну заяву до органу ліцензування. Які документи додати до заяви та хто видає ліцензію на прекурсори, пояснюємо в статті
23932