Оплата за чергування вдома мед. працівнику

1198

Запитання

Як оплачувати роботу працівника, який перебуває на чергуванні вдома?

Відповідь

В цьому випадку головною умовою отримання оплати є підтвердження того, що працівник справді виконував свої обов’язки. Інформацію про те, що він чергував вдома, потрібно ретельно фіксувати у графіку чергувань та обов’язково записувати виклики до пацієнтів. Якщо ж лікаря не викликали для огляду хворих пацієнтів, а він постійно чергує вдома, то таке чергування є необгрунтованим.

Оплата за чергування вдома мед. працівнику Читайте: "Зберігання лікарських засобів та контроль якості: мікс нормативних правил"

Головний орієнтир у оплаті за чергування вдома —  обсяг наданої медичної допомоги. Відповідають за дотримання установлених вимог під час оплати праці керівник закладу охорони здоров’я і завідувач відділення, працівник якого чергує вдома.

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Особливо небезпечні інфекції: стандарти дій медичного персоналу

Отримати додаткові бали під час акредитації закладу головній медичній сестрі допоможе належним чином підготовлений план дій у разі виявлення пацієнтів з особливо небезпечними інфекціями. Розробити всю необхідну документацію за темою удвічі легше, скориставшись прикладом
64637

Акредитація: використання ліків

Процеси використання ліків під час акредитації медзакладу контролюють шляхом перевірки документації, внутрішніх наказів та роботи персоналу. Будьте у всеозброєнні та дізнайтеся, що саме потрібно підготувати, щоб успішно пройти акредитацію.
4435

Внутрішньовенне краплинне введення лікарських засобів дитині

Скачайте алгоритм внутрішньовенного краплинного введення лікарських засобів, дізнайтеся про важливі правила техніки проведення процедури, а також перегляньте перелік оснащення для виконання маніпуляції дитині.
13885

Санітарно-епідемічне благополуччя — що перевіряють під час акредитації медзакладу?

Санітарно-епідемічне благополуччя включає дуже багато точок контролю — документація, організація навчання персоналу, профілактичні заходи, тестування персоналу тощо. Ми систематизували все, що контролюють під час перевірки, щоб ви могли на 100% підготуватися.
8315

Кадрові документи для акредитації медзакладу: повний перелік

Акредитація медзакладу — випробування не так на міцність, як на організованість і завбачливість. Документи з кадрових питань перевіряють особливо прискіпливо, а їх кількість та різноманіття майже шокують. Дізнайтеся, які саме документи потрібно підготувати та які кадрові питання варто залагодити вже зараз.
10951