Термін непрацездатності по догляду за дитиною

393

Запитання

На який термін лікар-педіатр може видати листок непрацездатності для догляду за хворою дитиною?

Відповідь

Для догляду за хворою дитиною віком до 14 років листок непрацездатності видають на період, протягом якого дитина потребує догляду, але не більше 14 календарних днів. Для догляду за дитиною, постраждалою внаслідок аварії на ЧАЕС, — на весь період її хвороби, включно з санаторно-курортним лікуванням.

Якщо дитина продовжує хворіти, то особі, яка за нею доглядає, після закінчення максимального терміну листка непрацездатності, передбаченого законодавством, видають довідку за формою 138/о (п. 3.3, 3.4 Інструкції № 455).

Термін непрацездатності по догляду за дитиноюЧитайте: "Реимбурсация в Украине

У разі стаціонарного лікування дитини віком до 6 років листок непрацездатності можна видати одному з членів сім’ї, який працює, або іншій особі, яка працює і доглядає за дитиною. У такому разі його видають на весь період перебування в стаціонарі разом із дитиною. Для дітей від 6 до 14 років — на період, коли дитина, за висновком ЛКК, потребує індивідуального догляду (п. 3.9 Інструкції № 455).

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою