Відпустка медпрацівнику, який захворів на туберкульоз внаслідок виконання службових обов'язків

436

Запитання

Яка відпустка передбачена медпрацівнику, який заразився туберкульозом в процесі виконання службових обов'язків в протитуберкульозному закладі?

Відповідь

Працівники протитуберкульозних закладів, які надають медичну допомогу хворим на активні форми туберкульозу, працюють із живими збудниками туберкульозу чи матеріалами, що їх містять, мають право на щорічне безоплатне одержання путівки для санаторно-курортного лікування, а також на щорічну відпустку тривалістю не менш як 36 календарних днів.

Відпустка медпрацівнику, який захворів на туберкульоз внаслідок виконання службових обов'язківЧитайте: "Перевіряємо умови праці медиків, атестуючи робочі місця"

Працівники протитуберкульозних закладів, які захворіли на туберкульоз унаслідок виконання службових обов’язків, мають право на першочергове поліпшення житлових умов у порядку, встановленому законодавством, на щорічне безоплатне одержання путівки для санаторно-курортного лікування у спеціальних санаторіях, а також на щорічну відпустку тривалістю 45 календарних днів із використанням її у літній або інший зручний для них час (ст. 23 Закону України «Про боротьбу із захворюванням на туберкульоз» від 05.07.2001 № 2586-III; далі — Закон № 2586).

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки медичних працівників

Відпустки медичних працівників через професійні особливості викликають багато запитань у відділу кадрів медичного закладу. Розкажемо, як правильно надати відпустку та які документи оформити
80133

Чи згорять відпустки, не використані в минулі роки, коли набере чинності новий Закон про працю

У працівників накопичилися дні невикористаних відпусток за кілька років. У когось залишилося п’ять днів відпустки, у когось — 30. Чи «згорять» ці дні після того, як набере чинності новий Закон про працю?
3183