Перевірки щодо обігу наркотичних ЛЗ у медичному закладі

533

Запитання

Які саме питання щодо обігу наркотичних ЛЗ перевіряють у медичному закладі посадові особи органу державного контролю? Заповнення яких документів контролюватимуть в першу чергу?

Відповідь

Під час перевірки у сфері обігу наркотичних ЛЗ посадові особи органу державного нагляду (контролю) з’ясовують такі питання:

  • дотримання вимог Ліцензійних умов (перевірка інформації, яку надавали для отримання ліцензії; анулювання — виявлення недостовірності даних у документах, поданих разом із заявою про отримання ліцензії; переоформлення, своєчасність подання інформації тощо);
  • наявність внутрішнього наказу по закладу щодо обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів;
  • відповідність об’єктів і приміщень встановленим вимогам;
  • ведення обліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів;
  • подання обов’язкової звітності.

Перевірки щодо обігу наркотичних ЛЗ у медичному закладіЧитайте: "Календарний план медоглядів дітей до 3 років"

Дотримання вимог щодо обліку перевіряють за записами у журналах (книгах) обліку, медичною документацією, актами знищення, балансами товарно-матеріальних цінностей. Перелік питань для проведення перевірок ви можете знайти в уніфікованих формах актів, які затверджує орган державного нагляду (контролю) і публікує в мережі інтернет.

Відповідність приміщень, у яких зберігають наркотичні засоби, психотропні речовини та прекурсори, технологічним вимогам перевіряють за пунктом 83 Ліцензійних умов. У разі виявлення порушень під час проведення планового або позапланового заходу посадова особа органу державного нагляду (контролю) складає відповідний акт.

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Ліцензія на наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори: оновлений перелік документів

Щоб отримати ліцензію на провадження господарської діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, подайте відповідну заяву до органу ліцензування. Які документи додати до заяви та хто видає ліцензію на прекурсори, пояснюємо в статті
23819