Заповнення табеля робочого часу медичних працівників

1345

Запитання

Як правильно зазначати кількість відпрацьованих днів за місяць в колонці Тебеля робочого часу медпрацівників "Відпрацьовано за місяць днів"?

Відповідь

В Табелі робочого часу Потрібно зазначати кількість робочих днів за тим графіком, за яким розраховують норму робочого часу для медпрацівника, що припали на частину місяця (або на повний місяць), фактично відпрацьований працівником. Приміром, якщо медсестра відпрацювала повний місяць і норму робочого часу за обліковий період для неї розраховували за календарем п’ятиденного робочого тижня з двома вихідними днями в суботу та неділю, то в колонці «Відпрацьовано за місяць днів» потрібно відобразити кількість робочих днів за повний місяць.

Заповнення табеля робочого часуЧитайте: "Права и обязанности медсестры"

Якщо ж, приміром, працівник перебуватиме у відпустці з 1 по 20 липня 2017 року, в колонці «Відпрацьовано за місяць днів» потрібно відображати кількість робочих днів за графіком п’ятиденного робочого тижня за період з 21 по 31 липня 2017 року.

Актуальне в журналі «Управління закладом охорони здоров'я»:

Обліковуємо робочий час у різних ситуаціях

Організувати облік робочого часу, фактично відпрацьованого працівниками, — обов’язок керівника установи. Такий облік допомагає: контролювати, як працівники дотримуються встановленого режиму роботи; отримувати дані для розрахунку заробітної плати; коректно складати звіти до органів статистики.

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Як вести облік та оплачувати роботу працівників ЗОЗ в умовах воєнного стану

Експерт пояснює, як нараховувати зарплату працівникам, які призвані на військову службу, пішли в тероборону чи працюють дистанційно, як табелювати відсутність працівників та як діяти, якщо підприємство чи частина його підрозділів не працюють
7441

Норми робочого часу: складаємо графік роботи медиків на 2022 рік

Надворі осінь, а ми вже розрахували для вас баланс робочого часу на 2022 рік. Складіть графіки роботи працівників на наступний рік та дізнайтеся, на які канікули розраховувати, аби спланувати відпустки
100666