МОЗ погоджуватиме ввезення незареєстрованих ліків для потреб військових впродовж 1–2 днів

За словами Міністра охорони здоров’я Олега МУСІЯ впродовж одного-двох днів буде погоджено ввезення виробів медичного призначення, ліків, аптечок та вакцин.

Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) погоджуватиме ввезення незареєстрованих ліків для потреб військових впродовж 1–2 днів. Така інформація з’явилась на офіційному сайті МОЗ.

«Парламент ухвалив два закони щодо особливостей ввезення медикаментів, в тому числі для зони АТО. У нас вже є законодавчі підстави для спрощення процедур. Сьогодні МОЗ отримало погодження від Мінюсту і видано наказ про процедуру ввезення незареєстрованих в Україні лікарських засобів для потреб, які виникають під час надзвичайних ситуацій», — сказав Міністр.

За словами Міністра охорони здоров’я Олега МУСІЯ впродовж одного-двох днів буде погоджено ввезення виробів медичного призначення, ліків, аптечок та вакцин.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51069

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3477

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
7061

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді