Перший з’їзд стоматологів України

4 вересня у Києві відбувся Перший з’їзд стоматологів «Стоматологія в Україні — інновації та перспективи»

04 вересня в Україні за ініціативи Міністерства охорони здоров’я України, Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика та підтримки Асоціації стоматологів України, ДУ «Інститут стоматології НАМН України» у Києві відбувся Перший з’їзд стоматологів України «Стоматологія в Україні – інновації та перспективи»

Мета заходу — акцентувати увагу наукових і медичних працівників на проблемах, які пов’язані з реформуванням стоматології та визначенням шляхів її розвитку.

Також в рамках зустрічі провели науково-технічний сателітний симпозіум «Сучасні аспекти використання фармакотерапевтичних і профілактичних засобів в стоматології».

Переглянути відеотрансляцію з’їзду

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51222

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3480

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді