Голова Держлікслужби взяв участь у конференції АПАУ

Аптечна професійна асоціація України — одна з найбільших в Україні, вона об’єднує аптечні компанії, дистриб’юторів, профільні регіональні асоціації, громадські організації та фармацевтичні підприємства з усіх регіонів України

На днях Михайло ПАСІЧНИК зустрівся з провідними представниками фармацевтичної галузі під час конференції Всеукраїнської громадської організації «Аптечна професійна асоціація України».

АПАУ — це одна з найбільших аптечних асоціацій України, яка об’єднує аптечні компанії, дистриб’юторів, профільні регіональні асоціації, громадські організації та фармацевтичні підприємства з усіх регіонів України.

Михайло ПАСІЧНИК подякував представникам фармацевтичного бізнесу за забезпечення українців необхідними ліками та підкреслив їхній внесок у благодійність, адже аптечні мережі безкоштовно надають медикаменти в лікарні та військові госпіталі. У цьому голова Держлікслужби особисто пересвідчився під час робочих візитів на Житомирщину та Вінниччину.

Михайло Пасічник ознайомив представників аптечних мереж з останніми законодавчими ініціативами, з якими виступила Держлікслужба України, які мають сприяти створенню максимально прозорих і комфортних умов на українському ринку, а, отже, своєчасному забезпеченню пацієнтів якісними ліками.

Також учасники обговорили проблемні питання роботи аптечних закладів, зокрема, щодо внесення змін до ліцензійних умов.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51221

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3480

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді