23–24 жовтня студенти медичних вузів Вінниці, Дніпропетровська, Запоріжжя, Києва, Львова, Одеси, Полтави, Сум, Тернополя, Чернівців продемонстрували свої теоретичні та практичні знання на Всеукраїнській олімпіаді з хірургії
Олімпіада складалася з двох етапів: теоретичного та практичного. Під час першого етапу учасники складали тести та давали відповіді на запитання, під час другого — демонстрували навички з курації пацієнтів та визначали тактику лікування.
Переможцем олімпіади за підсумками обох етапів став Сергій ЦИК, студент шостого курсу медичного факультету Запорізького державного медичного університету. Друге місце посів студент Дніпропетровської медичної академії Василь ЄФИМЕНКО, третє — студент Тернопільського державного медичного університету Костянтин КОЗАКОВ.
Переможці отримали дипломи, інші учасники — сертифікати про участь в олімпіаді і презенти від ректорату Запорізького державного медичного університету.
В рамках заходу студенти також ознайомилися з досягненнями запорізьких хірургів та відвідали пам’ятні місця Запоріжжя.
Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
З'ясуйте, як надавати допомогу пораненому в тактичних умовах відповідно до оновлених рекомендацій. Як повинна бути укомплектована тактична аптечка? Про це і не тільки читайте в статті
Розповідаємо, на які групи розподіляти поранених і травмованих та які існують рівні медзакладів залежно від обсягу надання допомоги
Скачайте алгоритм катетеризації сечового міхура для чоловіків і жінок. Належно оформлений алгоритм стане у пригоді не лише для практики, а й під час підготовки документів для акредитації закладу
29 червня — Всесвітній день склеродерміїї. З'ясуйте, як діагностувати та лікувати це аутоімунне захворювання