На Житомирщині відбулася конференція, присвячена епідемії серцево-судинних катастроф

5 листопада в обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського пройшла науково-практична конференція «Зупинити епідемію серцевих катастроф»

До заходу долучилися провідні кардіологи, педіатри, акушери, головні лікарі ТМО, ЦРЛ, ТМО, лікарі загальної практики та інші.

Костянтин РУДЕНКО, головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за спеціальністю «Хірургія серця і магістральних судин у дорослих», в рамках конференції презентував учасникам Всеукраїнський проект «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф».

Він передбачає вирішення таких питань:

-       поліпшення якості надання кардіологічної та кардіохірургічної допомоги;

-       підвищення кваліфікаційного рівня медичних працівників;

-       впровадження ургентної догоспітальної та госпітальної допомоги;

-       доступність лікування та діагностики.

Проект не потребує додаткового фінансування, він базується на ефективному використанню вже наявних ресурсів завдяки плідній співпраці на всіх етапах надання медичної допомоги та об’єднанню резервів сусідніх регіонів. 

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51069

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3477

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
7061

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді