На Львівщині розпочалась акція «Медична кулінарна сотня»

Медики Львівської області започаткували акцію «Медична кулінарна сотня», в межах якої будуть заготовлені сухі борщові набори для військових у зоні АТО

Головний лікар Старосамбірської центральної районної лікарні Юрій ВОЙТІВ розповів, що захід отримав назву «Медична кулінарна сотня» через те, що у Старосамбірському районі працюють 100 медичних установ.

Ініціатором акції виступив заступник головного лікаря Старосамбірської центральної районної лікарні, голови Старосамбірського осередку Українського лікарського товариства у Львові Василя САВЕНКО. Також акцію підтримали фельдшери з обласних сіл, керівники фермерських господарств району та громадськість. Механізм заготівлі сухих овочів та їх фасування створено на базі Стрілківського харчоблоку.

Перша партія сухих борщів вже відправлена в зону АТО до батальйону «Торнадо», протягом 10 днів лікарі планують виготовити для військових ще сотню наборів.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51222

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3480

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді